Smyslná burgundská červeň

Aktualizace: 20. kvě 2019

Rudá barva burgundského vína... Přiznám se, že když jsem poprvé viděla úžasnou barvu tohoto pigmentu, byla jsem úplně vedle. Díky tomu, že mám přístup k opravdu velké paletě vzorků, mohu si doslova vybírat :). Tenhle červený pigment mě doslova uchvátil. Je temně rudý, smyslný, neuvěřitelně příjemný na dotek a ta barva...

Na ruce vidíte rozdíl mezi klasickým červeným oxidem - vlevo a Red red. Ta barva je naprosto úžasná. Co barva, ale ta textura...


Red red je neuvěřitelně sametový. Není tak intenzivní, jako klasický červený oxid, ale složení je přímo předurčeno k tomu, aby z vašich rtů udělalo zbraň hromadného ničení. Musím se přiznat, že co se týká červené, tak jsem krapet kritická. Prostě není červená jako červená.

Najít kompromis mezi karmínovou (broučkovou) červení a minerálními pigmenty není vždy jednoduché... Ale s Red red se dá doslova kouzlit.


Osobně červenou miluju. Pro mě je to barva zosobnění ženskosti... Doufám, co doufám, věřím, že se vám tahle novinka bude líbit. Novinku koupíte ZDE.

© MishaBeauty 2017 

  • Black Facebook Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon