top of page

Noční švestkový krém

Slíbila jsem, že do třetice švestkobraní představím noční krém. "Svatá" trojice je tedy kompletní (pleťový olej, noční a denní krém). Věřím, že se bude i tenhle produkt líbit a že si prostě švestky v podobě oleje zamilujete stejně jako já. Rozpis je zase na 100 ml (byla jsem líná přepočítávat to na 50 ml :)).

Rozpis na 100 ml

35 ml vody

20 kapek Sensicare

Připravíme si vodní lázeň a dvě misky. Do první odměříme oleje a vosk, do druhé vodu a čajový extrakt. Zahříváme obě misky do roztavení vosku. Vyjmeme, vlijeme vodní do olejové fáze a energicky mícháme. Pomůžeme si s miskou se studenou vodou. Jakmile začne emulze chladnout, přidáme Fucogel, CO2 extrakt a Lift - lipoaktiv. Mícháme do zchladnutí a nakonec přidáme konzervant.

PH hotového krému je cca 5,5 - 6. Krém při výše uvedeném složení je vhodný pro 30+. Extrakt ze zeleného čaje dodá pleti spousty antioxidantů. Je vhodný pro normální i suchou pleť. Oproti denní verzi je krém o dost výživnější, má vyšší obsah aktivních látek, kyseliny hyaluronové jsou vynechány a jako hydratační látku jsem zvolila Fucogel. Mně osobně totiž dělá na noc lépe.


Máte vyrobené celé trio? Jak se vám líbí?


1 149 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page