top of page

Jak si vyrobit čisticí bezvodý krém

Bezvodé produkty jsou zajímavé produkty nejen pro ty, kteří je chtějí používat, ale hlavně pro ty, kteří kosmetiku vyrábějí. Ačkoliv jejich složení může čítat desítku i více surovin, jejich základ je tvořený jen z másel a olejů. Pro svou jednoduchost je vhodný na výrobu i pro úplné začátečníky. Podívejte se na vzorovou formulaci, která je velmi jednoduchá.Formulace

Fáze

Surovina

% zastoupení

50 g

A

40

20

A

10

5

B

49

24,5

C

0,5

0,25

C

EO citron

0,5

0,25

Postup výroby


Výroba čisticího krému je velmi jednoduchá. Do misky, kterou vložíme do vodní lázně, odvážíme fázi A a jemně zahříváme po dobu, dokud se vše nerozpustí.

Misku vyjmeme, přidáme fázi B a mícháme tak dlouho, dokud se nám nezačne tvořit stopa. V tuto chvíli přidáme fázi C.

Nakonec přeneseme do dózy, označíme a používáme pro čistění pleti.


Tento produkt je jedním z produktů, který učím v Akademii nejen přírodní kosmetiky. Konkrétně se jedná o modul č. 3 Školy formulátora, který bude celý zveřejněný na koci srpna. V modulu č. 3 se členové naučí formulovat celkem 9 produktů a k dispozici budou mít více jak 20 vzorových formulací.


Níže je ke shlédnutí ukázka ZDARMA - video, které vidí jinak pouze členové v Akademii a také ebook, který si mohou členové ( a díky tomuto volnému článku i vy) stáhnout, stačí jen kliknout na obrázek a otevře se vám nová stránka s PDF souborem.


V Akademiii se toho ale naučíte mnohem více, už nyní jsou v ní navíc obsaženy kurzy Jak si vyrobit tinktury, Jak si vybrat správné oleje, Jak si ulevit od bolesti přírodní cestou, Jak si vyrobit minerální kosmetiku.... To vše můžete mít v rámci členství za zlomek ceny, než byste pořídili všechny kurzy.Děkuji za to, že čtete můj blog 🤗 a že nakupujete suroviny v mém eshopu.


Nezapomeňte článek sdílet s těmi, kterým by mohl pomoci.

955 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page