top of page

Sprej proti vypadávání a podporu růstu vlasů

Jsou věci, na které se vyplatí počkat. Tak tomu bylo i v případě jedné aktivní látky, za kterou stojí francouzská firma specializující se na vývoj a výrobu vysoce účinných rostlinných extraktů. Aktivky této firmy miluju, protože jsou jedním slovem BOŽÍ. O tom, jak se vyrábějí jsem ve stručnosti povídala na začátku tohoto videa. No a nyní k té aktivce. Díky této novince můžete zabránit předčasnému vypadávání vlasů...

..., řas, obočí. Aktivka nejenže působí preventivně, ale také až po. WOW. Dokáže až o neuvěřitelných 29 % obnovit počet vlasových folikul (to jsou ty "cibulky"). Vlasy rostou rychleji, řasy se prodlouží, zahustí a začnou se stáčet více nahoru.


Aby aktivka zafungovala, je nutné jí pravidelně používat, ostatně to platí u všech. Jak se ale vypořádat s tím, že se jedná o lipoaktivní, tedy olejovou substanci? Ono nanášet na vlasy každý den něco mastného, to by asi nebylo to pravé ořechové. Mám pro vás řešení v podobě spreje, kde je olejové fáze vskutku pomálu, proto jej můžete s klidným svědomím používat každý den.


Rozpis na 100 ml

92 ml/g květinové vody - nejlepší je kopřivová neboť prospívá vlasům, já použila vlastní z lavandinu

2 g Growth lipoactiv - to je ten zázrak


Postup výroby

Je neuvěřitelně jednoduchý. Jednoduše vše odvážíte a smícháte ve vydezinfikované kádince a přelijete opět do vydezinfikované lahvičky s rozprašovačem. PH hotového výrobku při tomto složení je cca 4,5. Bude záležet na květinové vodě, kterou použijete a samozřejmě i na tom, pokud si sprej doladíte o další aktivky. Pak je žádoucí pH přeměřit. Vlasy mají rády kyselejší produkty v rozmezí 4,5 - 5,5.

Produkt jsem ještě obohatila o esenciální olej Ylang - ylang v množství 10 kapek.


Použití

Denně, to je podmínka účinnosti aktivních látek. Před použitím protřepat - vznikne mléčná emulze.


Lysofix v receptu zajistí vznik mléčné emulze a pomáhá aktivním látkám dostat se do podkoží. Navíc hydratuje pokožku a pomáhá jí zklidnit.


Recept může obměnit /doplnit o další aktivní látky určené pro vlasy a vlasovou pokožku. Vhodné najdete ZDE v nabídce jsou jak na vodní, tak tukové bázi (u těch tukových/olejových pozor, ať vlasy nezatížíte).


Děkuji, že nakupujete v mém eshopu Kosmetické suroviny. Koupí surovin v mém eshopu podpoříte nejen rozšíření sortimentu, ale hlavně budete mít k dispozici mnohem víc návodů na skvělé kosmetické produkty, informace a videa, které nikde jinde nenajdete.

3 037 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

1 Comment


Ráda bych se zeptala, zda mi sprej nepřispěje k maštění vlasů. Nebylo by možné growth lipoactiv jen rozptýlit polysorbátem nebo něčím podobným ? Případně rozpustit v lihu ? Předem děkuji za odpověď

Like
bottom of page