top of page

Rozjasňující oční krém

Aktualizováno: 12. 3.

Věřím, že vás tenhle krémíček nadchne. Je totiž naprosto úžasný. Je sestavený speciálně pro oční okolí, protože obsahuje oleje, které oční okolí prostě miluje. Šípkový CO2 extrakt je plný anti-aging látek a v tuku rozpustných vitamínů, Lift lipoactiv vyhlazuje vrásky... No a obsažená silica a pigment Ultra white působí okamžitým vyhlazujícím a rozjasňujícím efektem. Rozpis surovin je na 60 ml - není nad to se rozdělit s kámoškou :).

Rozpis na 60 ml

2,5 g Olivoil

1 kapka kyseliny mléčné (2 zrnka kyseliny citronové)

8 kapek Sensicare


Já jsem hned v úvodu psala, že je krémík úžasný. Když se podíváte na složení, tak mi určitě dáte za pravdu. Samé laskominy.


Tak připravíme si vodní lázeň, dvě misky + jednu malinkou na odvážení silici a pigmentu. Do jedné misky odvážíme oleje a Olivoil, do druhé aloe, čaj, růžovou vodu, Fucogel a kapku kyseliny. Bokem s odvážíme silicu a pigment (klidně do jedné misky).


Olejovou a vodní fázi dáme do vodní lázně a zahříváme dokud se Olivoil neroztaví. Rozmícháme, vyjmeme a vlijeme vodní fázi do olejové. Ihned začneme energicky míchat, přidáme silicu s pigmentem a jakmile krém zchladne, přidáme Lift Lipoactiv a konzervant. Ph je 5,5-6. Krém přeneseme za pomoci velké stříkačky do dvou 30 ml lahviček, uzavřeme malým dávkovačem a jedno balení dáme kámošce.


Není od věci do pigmentu přidat na špičku nože i Xanthanovou gumu.


Krém používáme na den, stačí malinko nanést na okolí očí, jemně rozetřít a pak jen uvidíte, jak oblast v mžiku doslova omládne. Pokud by jste jej chtěli na noc, vynechte silicu a pigment.


Tak co tomu říkáte? Líbí se vám, vyzkoušíte?2 042 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

2件のコメント


Michaela Suchá
Michaela Suchá
2018年1月24日

Petro úplná náhrada to není, ale lze použít hroznovou šťávu nebo vynechat a nahradit vodní fází.

いいね!

Petra Procházková
Petra Procházková
2018年1月23日

Dobrý den Míšo, dá se něčím nahradit ty hroznové polyfenoly, nebo je vynechat?


いいね!
bottom of page