top of page

Jak si správně vybrat oleje pro své produkty

Aktualizováno: 22. 2. 2022

Na trhu existují desítky olejů, které lákají svými vlastnostmi. Jak se v nich ale vyznat? Který olej je nejvhodnější právě pro vás? Máte si je snad koupit všechny? A jak je správně nakombinovat? Mají oleje vliv na výsledný produkt? Pokud ano tak jaký? Tolik otázek a hledání odpovědí zabere tolik času...Mám pro vás řešení v podobě jedinečného webináře, díky kterému se naučíte, jak nakombinovat oleje tak, aby přesně odpovídaly vašim požadavkům. Webinář je rozdělen do 4 lekcí a zabere cca 2,5 hodiny. První webinář proběhne 28.1.2022 od 18:00 hodin. Na webinář se přihlásíte ZDE.

  1. lekce - poznáváme oleje, mastné kyseliny

  2. lekce - poznáváme oleje, oxidační potenciál olejů

  3. lekce - poznáváme oleje, viskozita a šíření olejů

  4. lekce - kombinujeme oleje, správnou kombinací k úspěchu

Díky webináři získáte znalosti, jak oleje "číst", jak využít jejich vlastností k tomu, aby výsledné směsi byly buď "suché" a pronikavé, nebo naopak masné a bohaté. Zjistíte, že díky správné kombinaci olejů můžete získat jak bohaté a plné emulze, tak naopak lehounké krémíky, které využijete hlavně přes den. Díky správné kombinaci olejů můžete pokožku zregenerovat, vyživit ji, ale třeba podpořit její hydrataci a ochránit ji před vnějšími vlivy. Naučíte se, jak využít veškerý potenciál olejů ve svůj prospěch.


Webinář vám ušetří spousty času nad hledáním odpovědí na vaše otázky a zjistíte, že není třeba kupovat každý olej, protože jednoduše nebude tím pravým právě pro vás.


Součástí jsou podklady v podobě PDF, které budu nahrávat do chatu. Webinář probíhá v Teams a je nahráván.

585 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page