top of page

Beard oil - pánská jízda

Aktualizováno: 5. 12. 2021

Milé dámy, myslíte při výrobě kosmetiky i na své mužské protějšky? Doufám, že se právě nepouštím na tenký led, když si tipnu, že moc ne. Okamžitě mi ale nabíhá poznámka - "no a co jako? Jinak na toho svého myslím skoro pořád a potřebuju někdy dělat jenom něco pro sebe..." Tak s tím se nedá nic než souhlasit, nicméně, přeci ho za a) nenecháte kupovat pánskou kosmetiku, za b) nenecháte brát mu svou vlastní a za c) je fajn dát pánům najevo svou péči i jinak než každodenní rutinou. Takové ty malé drobnosti totiž dokáží hotové zázraky. Pokud souhlasíte, pak mám tip pro všechny dámy, které mají doma vousáče a chtějí jim udělat radost. A samozřejmě že tip je i pro pány, kteří se do výroby pouštějí také - ještě aby mi někdo napsal že jsem genderově nekorektní...

Rozpis na cca 100 ml

10 kapek EO cedr

10 kapek EO cypřiš

10 kapek EO borovice

10 kapel EO kadidlo


Postup výroby:

Jednodušší to být nemůže. Popadněte nějakou nádobku, nejlépe kádinku, postavte jí na váhu a pěkně všechno do nádobky odvažte. Zamíchejte a hotovo. Stačí pak jen přelít do vhodné lahvičky a uzavřít buď malým dávkovačem, nebo flip-top uzávěrem.

Pokud máte doma naopak muže, který se holí, pak mu vyrobte něco zhola jiného. Recept na gel po holení najdete ZDE.


Kde to všechno koupíte

Co bych zastírala, jednoduše v mém eshopu Kosmetické suroviny. Koupí surovin podpoříte nejen rozšíření sortimentu, ale hlavně budete mít k dispozici mnohem víc návodů na skvělé kosmetické produkty, informace a videa, které nikde jinde nenajdete.


Jak olej používat:

Tak to vám spíš řeknou chlapi, ale viděla jsem, že si pár kapek rozetřou do dlaní a vetřou do vousů.


Proč uvedené suroviny:

Jojobový olej - je regenerační, udržuje elasticitu pokožky a díky svému složení dokáže zpevňovat pokožku.

Švestkový olej - má krásnou vůni po hořkých mandlích, změkčuje pokožku a zklidňuje i citlivou pokožku

Hemiskvalan - hodně, ale opravdu hodně změkčuje, celou olejovou směs hodně senzoricky zlehčí, směs nezanechává mastný pocitTak co myslíte, půjdete do toho? Olej vydrží poměrně dlouho a věřím, že se bude vašim mužům zamlouvat.


577 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page